Grundad 14 oktober 1998 av Tobias Pettersson Chess in the North

TNS - Tobias Norrländska Schacksida

ICC , FICS , GICS , Chessnet and Yahoo nicnames for the players of Norrland.

List 990821


NamnKlubbServerNicnameBlitzratingNumber of played games
Andersson ToreSkellefteå SKFICSEltoro16893569
Bergström DanielSkellefteå SKFICSTiggytamal17142904
Boström KurtVännäs SSYahoobostrowskij1956
d.o.d.o.Chessnetbostrowskij1604
Carlsson Lars GöranSchack 64FICSlgc19053926
Harila PerSkellefteå SKFICSCrazyguy1710907
Konttaniemi MikkoPiteå SKICCe5-Killer18511623
Johansson AndersSS LuleåFICSAndyjoe1448243
Larsson JohanSkellefteå SKFICSGammelsmurf1859610
Marklund NicklasSkellefteå SKFICSKabel18893946
Näckholm ErikSS LuleåFICSMikeMyers1636234
Olofsson MikaelPiteå SKICCOlzzon15792064
Pettersson TobiasSkellefteå SKFICSAlfDrake1753398
Samuelsson TomasSS LuleåGICStoms1629
Sandberg StaffanPiteå SKICCStagge15041969
Stenmark BoSkellefteå SKFICSLatexlaban1497180

Vill du vara med på listan ?

Maila Webmaster !
Tillbaka till startsidan Kontakta Webmaster